Sevdim Oyunlar
Son Oynanan

Gizlilik Politikası

Eğer siteyi sağlayan tüm bilgiler sitesine depolanır, ancak başka bir hizmet ile paylaşılmaz. Eğer profil, oyun yorumlarda ya da forumlarda paylaşan tüm bilgiler, kamu ve herkes tarafından görülebilir.

Kullanım Şartları

8iz, 8oyunlar ve bağlı kuruluşları yüklediğiniz, demek veya başka 8iz.com yapmak şey için sorumlu değildir. Sitemizde sitemizi kullanarak veya kayıt olarak size herhangi bir uygunsuz malzeme, bağlantı haklara sahip değilsiniz ve diğer üyeler ile etkileşim içinde saygılı olmak herhangi bir telif karşıya kabul etmiş olursunuz.

Bu site sunulan ve sadece kullanıcıların yaş ve üstü on üç (13) yaşında uygun hale getirilir. Eğer henüz 13 yaşında ya da belirli özellikler için gerekli büyük yaş ise, derhal Siteyi kullanmaya devam edin ya da herhangi bir nedenden dolayı, bu Anlaşmada yer alan hüküm ve koşulların tümü ile kabul etmiyorsanız, kullanmaktan vazgeçme lütfen Sitede derhal nedeniyle kullanarak veya Siteyi kullanmaya çalışarak, size Sitenin herhangi diğer uygunluk gereksinimlerini karşılamak ve (uygulanabilir belirli özellikler için ya da diğer gerekli büyük yaş) yaşı en az 13 yıl olduğunu onaylarım.